Home / Apps / Бизнес / AÇR Mühendislik Download
C Launcher
AÇR Mühendislik
AÇR Mühendislik

Description

2004 yılında Şanlıurfa 'da firmamızın şimdiki yetkilisi Elektrik Elektronik Mühendisi Abdurrahman AÇAR tarafından şahıs firması olarak kurulan ve mühendislik hizmetleri dalında faaliyet gösteren firma, 10 yıllık tecrübe ile beraber Gaziantep 'te AÇR MÜHENDİSLİK Elektrik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi adı altında faaliyetlerine devam edecektir.
AÇR MÜHENDİSLİK Elektrik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, yapmış olduğu Elektrik Mühendisliği hizmetlerinin insan can ve malına doğrudan etki edebileceğini düşünerek “Önce Can Güvenliği” bilinciyle hareket eder ve sunmuş olduğu hizmetleri de bu hassasiyete riayet ederek sergilemektedir. Güler yüzlü hizmet işletmenin vazgeçilmez ve tavizsiz temellerinin başında yer alır. Her müşteriyi bir referans olarak kabul eden firmamız müşteri memnuniyeti konusunda azami ölçüde hassasiyet sergiler.

AÇR MÜHENDİSLİK Elektrik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, verdiği hizmetlerle alanında marka haline gelerek, sektörde ihtiyaçları karşılamak için sürekli kendini geliştiren bir süreç içinde olmayı ve ilk günkü heyecanını kaybetmeden her geçen gün hizmet portföyünü genişleterek büyümeyi hedefler. Yeniliğe açık bir hizmet anlayışıyla alanında ayrıcalıklı olmayı benimser.

Unfold
Keywords: news business online business small business automated business
share by
AÇR Mühendislik APK information

Package Name

com.mobiroller.acrmuhendislik

Version Code

1

Permissions

View Details

Details

Version

1.0

Requirements

Android 2.3+

Author

MobiRoller App Maker

Updated

2015-01-16

Size

5.44MB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to AÇR Mühendislik Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
AÇR Mühendislik

AÇR Mühendislik

MobiRoller App Maker

Free

This app has access to :

Updates to AÇR Mühendislik may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download