Home / Apps / Покупки / creativehobby.pl Download
creativehobby.pl
creativehobby.pl
creativehobby.pl
creativehobby.pl
creativehobby.pl
creativehobby.pl
creativehobby.pl

Description

Marka creativehobby.pl działa na europejskim rynku od 2003 roku. Od dłuższego czasu jest zaliczana do czołowych polskich sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą materiałów i artykułów hobbystycznych z zakresu twórczości kreatywnej, rękodzieła i szerokiej gamy technik zdobniczych.

Dzięki ciągle poszerzanej ofercie jesteśmy w stanie sprostać stale rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Nasi pracownicy to osoby związane z branżą od wielu lat, nieustannie biorące udział w targach, szkoleniach i prezentacjach największych światowych i krajowych producentów i dystrybutorów. Naszą znajomość branży, produktów oraz różnych technik zdobniczych staramy się stale przedkładać na fachowe doradztwo i obsługę klienta.

Creativehobby.pl oferuje Państwu ponad 9000 różnych artykułów pogrupowanych w kilkunastu głównych kategoriach tematycznych. Szeroki, stale rosnący asortyment oraz różnorodność i indywidualność oferty na tle konkurencji sprawiło, że zaufało nam już ponad osiemnaście tysięcy klientów. W roku 2012 miesięcznie średnio realizowaliśmy ponad 1500 zamówień.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klienta detalicznego, instytucjonalnego jak i hurtowego; wszystkich tych, którym zależy nie tylko na szerokiej gamie towarów dostępnych w konkurencyjnych cenach ale i na profesjonalnej obsłudze oraz wygodnych i bezpiecznych zakupach bez wychodzenia z domu.

Staramy się zagwarantować naszym klientom również wsparcie posprzedażowe, stale prowadzimy kursy i szkolenia z wykorzystaniem różnych technik zdobienia. Jesteśmy aktywni na portalu społecznościowym facebook.com. Prowadzimy dział inspiracji, gdzie pokazujemy najciekawsze pomysły prac wraz z krokami ich wykonania. Na sklepowym blogu z kolei dzielimy się spostrzeżeniami, pomysłami i doświadczeniem z naszymi klientami. Jesteśmy dla Was !

Unfold
Keywords: shopping products bargain shopping shopping home online sites
share by
creativehobby.pl APK information

Package Name

com.shopgate.android.app13176

Version Code

207

Permissions

View Details

Details

Version

5.0.0

Requirements

Android 2.3+

Author

Shopgate GmbH

Updated

2017-01-01

Size

2.53MB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to creativehobby.pl Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
creativehobby.pl

creativehobby.pl

Shopgate GmbH

Free

This app has access to :

Updates to creativehobby.pl may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download