Home / Apps / Покупки / ETİCARETPORT Download
C Launcher
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT
ETİCARETPORT

Description

Eticaret Yazılımı konusunda deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz özelleştirilmiş eticaret yazılımları için irtibata geçiniz.

FİRMA PROFİLİ
1997 yılında ticaret hayatına Webcom internet hizmetleri adı altında başlayan firmamız 2002 yılından bugüne Medyax Bilişim Hizmetleri olarak ticaret hayatına devam etmektedir.

Medyax; Marka Yönetimi, İletişim Danışmanlığı, İnteraktif Medya Hizmetleri, Tasarım, Yapım ve Baskı Hizmetleri veren tam donanımlı bir iletişim ve organizasyon ajansıdır. 16 yıldır uzman kadrosuyla hizmet veren Medyax, markalaşma sürecinde birlikte çalıştığı firmaları, üretimden satışa, finanstan pazarlamaya, AR-GE’ den satınalmaya kadar tüm süreçleriyle sahiplenmektedir. Bu paralelde Medyax, iletişimi, bütünleşik pazarlama ilkelerine göre ele almaktadır.

Medyax olarak işimiz marka ve tüketici arasında yeni ve etkileyici bir diyalog oluşturacak “Marka Fikirleri” üretmektedir. Medyax, güçlü markalar yaratmak ve markalarına değer katmak isteyen firmalara marka yönetimi ürünleri, iletişim çözümlemeleri ve uzun soluklu bir marka hayatı için yatırım sunmaktadır. Bu doğrultuda Medyax, tüm donanım ve yaratıcılığını iletişimini üstlendiği marka ve kurum için seferber etmektedir.

Bizim için başarı, hizmet verdiğimiz kurum, ürün/hizmet yada markayı rakipleri arasından sıyırıp “Tercih Edilen” olmasını sağlamaktır.
Medyax’in en önemli amacı “Müşteri Memnuniyeti”dir. Medyax'in Müşteri Memnuniyeti anlayışı; “Müşterinin çıkarlarını korumaktır.” Bu da ancak işimizi iyi bilmek ve ona hakim olmakla sağlanabilir.

Aramıza Hoşgeldiniz Size Hizmet Vermek için Sabırsızlanıyoruz

Firmamızı tercih ettiğinizde eticaret danışmanlığı , google adwords reklam hizmetleri gibi birçok konuda destek alabilirsiniz. Google reklamları ile minumum bütçe maksimum verim alırsınız. Bizimle çalışan firmaların, hesap kurulumlarından optimizasyonlarına kadar
tüm detayları ile ilgilenip, "sizin başarınız bizim başarımızdır" ilkesi ile ilk önce size para kazandırmayı hedefleriz. Biliyoruz ki geçici olacak çalışmalar hem firmanız hemde bizim firmamız için verimsizlik yaşatacaktır. O yüzden başarı şart! Eticaret sisteminizi tamamlandıktan sonra sizlere google adwords reklamlarınız ile ilgili kurumsal müşteri temsilcisi atıyor, işlerinizi maksimum verime çıkartıyoruz..

"Yeni müşteriler arıyorsunuz. Muhtemelen onlar da sizi arıyor."

Bir Google reklamı sayesinde tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan kullanıcılar sizi bulabilir. Doğru zamanda, doğru müşterilere bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İşte Size Bizi Aramanız İçin Birkaç Neden Gelin Sizlere Yardımcı Olalım İşinizi Büyütelim

www.medyax.com | www.eticaretport.com

Unfold
Keywords: shopping shopping clothes online online clothing shopping online
share by
ETİCARETPORT APK information

Package Name

com.medyax.eticaretPort

Version Code

1

Permissions

View Details

Details

Version

2.0

Requirements

Android 2.3+

Author

Medyax

Updated

2015-07-17

Size

207.64KB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to ETİCARETPORT Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
ETİCARETPORT

ETİCARETPORT

Medyax

Free

This app has access to :

Updates to ETİCARETPORT may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download