Home / Apps / Бизнес / Farmasi Download
Farmasi
Farmasi
Farmasi
Farmasi
Farmasi
Farmasi

Description

Sadece Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin Sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile Siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz. Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları:

• Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve binlerce ürün çeşidi
• 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi
• Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak
• Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %33 indirimli satın almak
• %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

2. Farmasi Satış Primi
Farmasi Danışmanı olarak size bağlı satış Danışmanları oluşturabilirsiniz. Farmasi iş fırsatını tavsiye ederek tanıdıklarınızın da bu fırsat ile tanışmasına sebep olabilir ve çok daha büyük bir satış gelirinin kapısını aralamış olursunuz.

Size bağlı oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan şatış cironuz üzerinden sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Kendinize direkt bağlayacağınız Danışmanlar ve Danışmanlarınızın da kendi altlarında yapacakları Danışmanlar şeklinde aşağıya doğru sınırsız şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş hem de kişisel satışları ile oluşan tüm satış cironuzdan her ay satış primi kazanırsınız.

Farmasi Danışmanı olarak altınızda sınırsız Danışman oluşturabilir ve onlar da altlarında istedikleri kadar Danışman oluşturabilirler.Bölge veya herhangi bir sınırlama yoktur..Bu şekilde sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak ve yaptığınız satış cirosu oranında geliriniz artacaktır.Grup satış primini örnekle anlatacak olursak;

Şimdi,geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın.Farmasi için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelir kesinlikle süreklidir. Farmasi Sisteminde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini ek liderlik kazançları almaktadır. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil... Gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapmasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde Farmasi ürün kataloğundan yapsalar bile bu sizin için çok ciddi ve sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.

İşte sizde büyüyen ekibimizde bizimle çalışmak isterseniz yadanki üye olmak istiyorum formunu doldurarak başlayabilirsiniz.

Unfold
Keywords: business link business startup www businessline automated business
share by
Farmasi APK information

Package Name

com.wFarmasiKozmetikKaytOfisi

Version Code

1433970616

Permissions

View Details

Details

Version

0.1

Requirements

Android 2.3+

Author

Farmasi Kozmetik

Updated

2016-06-23

Size

683.56KB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to Farmasi Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
Farmasi

Farmasi

Farmasi Kozmetik

Free

This app has access to :

Updates to Farmasi may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download