Home / Apps / Новости и журналы / Gazeteler Download
C Launcher
Gazeteler
Gazeteler
Gazeteler
Gazeteler
Gazeteler
Gazeteler
Gazeteler

Description

Gazeteler Haber Oku ..

Bu uygulama ulusal bir çok gazetenin bir arada yer aldığı, gazetelerin online olarak okunabilmesi için hizmetinize sunulmuştur. Uygulama, tasarımı ile kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Benzeri uygulamalardan bir diğer farkı ise arka planda çalışan gereksiz bir internet bağlantısı olmadığından haber sitelerinin hızlı yüklenmesidir.

Siz değerli kullanıcılarımızın zahmetsizce bir çok haber sitesini ziyeret etmenizi sağlamak amacıyla oluşturulan bu uygulama içerisinde hiçbir kullanım verisi barındırmadığı gibi internet gazetelerinin içerdiği bilgilerde ne sunucularımızda ne de telefonunuza bulunmamaktadır. Bu nedenle programın boyutu telefonunuzu işgal edecek boyutlarda değildir.

Programın kullanımı sırasında ziyeret ettiğiniz haber siteleri içerisinde sayfayı kaplayan reklamların program ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Kullanım kolaylığını sağlamak amacıyla tam sayfa reklamlardan kaçınılmıştır.

Programın içerdiği bilgiler gazetelerin internet siztelerinde yer almaktadır. Online olarak bağlantı yapılmaktadır. Bu nedenle kullanımı için internet bağlantısı gerektirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen istek, görüş ve önerilerinizi tarafımıza pcabs.gazetehaberoku@gmail.com Mail adresinden bildiriniz.

Unfold
Keywords: magazine english celebrity magazines web magazine new magazine
share by
Gazeteler APK information

Package Name

com.gazetleler_haber_oku.pcabs

Version Code

14

Permissions

View Details

Details

Version

3.2

Requirements

Android 2.3+

Author

PCAPS Mobile

Updated

2017-04-13

Size

2.92MB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to Gazeteler Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
Gazeteler

Gazeteler

PCAPS Mobile

Free

This app has access to :

Updates to Gazeteler may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download