Home / Apps / Покупки / Gold Plak Download
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak
Gold Plak

Description

Bu uygulama Gold Plak (goldplak.com) resmi uygulamasıdır.


Hakkımızda

Gold Plak olarak, çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Müzik sektöründe Dj ekipmanları ve plak satışında; güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.


Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi çalışanlar ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için firmamızı geliştirir, güçlendirir ve çalışanlarımızı yetkilendiririz. Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslayarak 'hizmette tek' konumumuzu korumayı sürdürüyoruz.


Müşterilerimiz için değer yaratarak, beklentilerine kalite ile karşılık vererek, ürünlerimize sahip çıkıp, satış sonrasında da müşterilerimizin 7/24 hizmet opsiyonu ile yanlarında oluyoruz.


Müşterilerimizin Dj ekipmanlardan ve plaklardan maksimum düzeyde, daha kısa, daha güvenilir bir yol online mağzamızdan, uygun fiyat desteği ve ücretsiz kargo teslimiyle yararlanmalarını sağlıyoruz. Piyasaya yeni çıkan tüm ürünleri mağazamızda tanıtarak müşterilerimizin bu ürünleri aynı kategorideki diğer hizmetler ile karşılaştırmalarına olanak tanıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ile istediğiniz ürüne kısa bir sürede online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.


Firmamızdan paypal ve banka havalesi aracılığı ile gönül rahatlıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Firmamızdan stokta bulunmayan , arayıpta bulamadığınız tüm DJ ekipmanlarını özel sipariş verebilir kısa bir sürede temin edebilirsiniz.


Online mağazamızdan öncü gelen; Technics, Pioneer, Shure, Allen&Health, Sony, Sennheiser gibi markaların ürünlerini, Dj ekipmanlarından; Native Instruments, Rane Serato, CD Player, DJ Mixer, DJ Kontroller, DJ Turntable gibi ürünleri, Scratch ve Kontroller Plaklar ve daha aklınıza gelebilecek aksesuar, parça, kafa&iğne, çanta, Slipmats gibi tüm ürünleri tek bir panelden online mağazamızla görebilir, bu ürünler hakkında kısa bir sürede bilgi alabilirsiniz. Firmamızın online mağazasında satılan tüm ürünler orijinal ve kalite güvencelidirler. Tüm satışlarımızda adil, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla davranmak ve yasalara ve ahlak kurallarına uymak önceliğimizdir.

Unfold
Keywords: shopping online more shopping local shopping website shop
share by
Gold Plak APK information

Package Name

com.kefelon.goldplak

Version Code

2

Permissions

View Details

Details

Version

1.1

Requirements

Android 2.3+

Author

Kefelon

Updated

2015-03-18

Size

948.44KB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to Gold Plak Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
Gold Plak

Gold Plak

Kefelon

Free

This app has access to :

Updates to Gold Plak may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download