Home / Games / Role Playing / Łowcy Zombi: Apokalipsa Download
C Launcher
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa

Description

Wejdź do ekscytującego świata Łowców i walcz z hordami krwiożerczych zombi w darmowej fabularnej grze Łowcy Zombi: Apokalipsa!

Na twoich oczach wybucha epidemia zombi, zamieniająca ludzi w krwiożercze zombi! Pokonaj hordy nieumarłych, ocal swoją rodzinę i poprowadź swój gang do absolutnej dominacji w grupowych trybach rozgrywki!

WALCZ Z HORDAMI ZOMBI
Zostań jednym z odważnych Łowców i przenieś się w samo centrum Nowego Jorku, kiedy nagle rozpętuje się straszliwa epidemia zombi. Przedzierasz się przez wszechobecny chaos, próbując szybko dotrzeć do swoich bliskich. Czy są bezpieczni? Co się z nimi dzieje? Czy zdążę im pomoc? To tylko część pytań, jakie sobie ciągle zadajesz. Zombi są wszędzie, ale to nie jedyne zagrożenie, jakie czeka na ciebie w świecie Łowców Zombi…

SKOMPLETUJ KAMPANIE
Czekają na ciebie dziesiątki potworów zombi i innych wymagających przeciwników, którzy stoją na twojej drodze do ocalenia swoich bliskich i własnej skóry. Oprócz nieumarłych zombi, czekają na ciebie okrutni kultyści czy pracownicy złowrogiej korporacji. Odkryjesz jak skończyła się historia głównego bohatera i odwiedzisz najważniejsze miasta wschodniego wybrzeża USA.

WALCZ, ATAKUJ, NAPADAJ
Spośród dostępnych trybów gry, znajdziesz Wypad, Ustawkę, Atak na Bunkier, Napad czy Turniej Łowców, a każdy z nich da ci możliwość rywalizacji lub kooperacji z innymi graczami. Zdobędziesz w nich nie tylko doświadczenie niezbędne do awansu Łowcy na wyższy poziom, ale także wewnętrzną walutę gry i cenne przedmioty. Na najbardziej zaawansowanych graczy czekają najtrudniejsi przeciwnicy oraz inni uczestnicy rozgrywki.

ZBIERZ WŁASNY ARSENAŁ
Nie ocalisz swoich bliskich gołymi rękami, dlatego czeka na ciebie potężny arsenał broni i ekwipunku. Zdobądź jeden z ponad 100 unikalnych przedmiotów i ulepszaj je na wiele różnych sposobów, by służyły twojemu Łowcy jeszcze skuteczniej. Najlepsze z nich odkryjesz w najtrudniejszych trybach gry, w których zmierzysz się z potężnymi super-mutantami zombi!

RYWALIZUJ Z INNYMI GRACZAMI
Walcz o miano najtwardszego Łowcy i stań się postrachem swoich rywali. Pnij się w wewnętrznym rankingu najmocniejszych Łowców, bierz udział w turniejach, a zdobędziesz bezcenne nagrody. W Łowcy Zombi najważniejsi są inni gracze, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również poprzez czat, forum oraz wewnętrzną pocztę.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY GANG
Rozwijaj swój gang i rywalizuj z innymi gangami o miano najpotężniejszego i najbardziej niebezpiecznego w mieście! Rekrutuj najdzielniejszych wojowników, a zajmiecie zaszczytne miejsca w wewnętrznym rankingu gry. Rozsądnie inwestuj zasoby swojego gangu i Łowcy, by znaleźć najbardziej optymalny model rozwoju. Gang to serce społeczności w Łowcach Zombi i wykorzystaj jego pełny potencjał!

Odwiedź naszą stronę internetową - http://lowcyzombi.pl

ŚLEDŹ NAS NA:
Facebooku - https://www.facebook.com/LowcyZombi/
Google Plus - https://plus.google.com/u/0/b/112763078177284840243/+LowcyzombiPl/posts
Twitterze - https://twitter.com/LowcyZombi
Instagramie - https://www.instagram.com/lowcyzombi/

Unfold
Keywords: best roleplay rp online rpg adventure roll play
share by
Łowcy Zombi: Apokalipsa APK information

Package Name

pl.playlink.lowcyzombi

Version Code

4

Permissions

View Details

Details

Version

1.3

Requirements

Android 2.3+

Author

Playlink S.A.

Updated

2017-08-17

Size

15.09MB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to Łowcy Zombi: Apokalipsa Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
Previous Versions
Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Playlink S.A.

Free

This app has access to :

Updates to Łowcy Zombi: Apokalipsa may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download