Home / Games / Strategy / Piekło II Wojny:Czas Ognia Download
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia
Piekło II Wojny:Czas Ognia

Description

Cechy gry:
Realistyczne sceny, budynki i broń.
Różnorodne siły militarne, takie jak piechota, czołg, samolot myśliwski, helikopter, bomby rakietowe.
Liczne wyprawy.
Symulacja bitew II Wojny Światowej.
Wygoda w użytkowaniu.
Satelity do szpiegowania lokalizacji wroga.
Reprezentuje Piekło II Wojny

System stopni wojskowych:
Gra adoptuje amerykański system stopni wojskowych z czasów II wojny światowej, idąc krok po kroku od stopnia szeregowego, przez awans, aż do feldmarszałka! Ta gra to walka o Twój stopień. Droga awansu nie jest łatwa, nie ma tu wszechwiedzącego dowódcy czy strategicznego doradcy do pomocy. Aby osiągnąć tytuł Marszałka, trzeba włożyć w grę całe swoje serce... Tylko najsilniejsi żołnierze armii mogą wspiąć się po szczeblach hierarchii i osiągnąć wspaniały tytuł Marszałka!

Piekło II Wojny szczegółowo odtwarza większość historycznych bitew II wojny światowej i pokazuje liczne przykłady wzornictwa z okresu wojny dotyczące piechoty, sił powietrznych, zbroi i innych form broni. Doświadczenia pośród dymu i krwi pola walki wzmacniają Twoja siłę militarną, pozwalając na dominację nad innymi! Red Warfare została okrzyknięta najlepszą gra w świecie militarnych gier, jak również najszybciej rozwijającą się, najbardziej emocjonującą i najpopularniejszą klasyczna gra wojenną.
Piekło II Wojny, całkowicie obsługiwana przez system Android, jest pierwszą i jedyną grą dostępną na całym świecie. Po prostu przesuwaj ekran i tysiące uzbrojonych jednostek będą do Twych usług. Lekki dotyk pozwoli ci zdobyć siłę wojowniczych bombowców. Red Warfare nie tylko wciela klasyczne elementy z popularnej gry, która obiegła cały świat, takie jak Czołg Oracle czy Nosorożec, ale także zaszczepia jednostki z prawdziwej walki współczesnego świata, jak na przykład Pioruny, Drony czy Raptory. Co więcej, zawiera również fantastyczną postać Herkulesa! Nie ma rzeczy niemożliwych w tej grze! Ta gra zawiera wszystko, czego nie znajdziesz nigdzie indziej!
Piekło II Wojny wykorzystuje realistyczny styl w czasie rzeczywistym do stworzenia strategicznej gry o tematyce wojskowej! Do cech gry należy zdolność do poruszania się i walki z pomocą żołnierzy. Trzeba zwracać uwagę i kontrolować swoja armię, blokując siły wroga, dzierżąc broń na polu bitwy, tworząc formacje itd. Do Twoich obowiązków jako dowódcy należą operacje Twojej bazy wojskowej, dowodzenie oddziałami rozstawionymi w bazie w trakcie ataków wroga. Te ataki są umiejscowione w Europie, gdzie dobrze znane bitwy II wojny światowej faktycznie miały miejsce. Twoim celem jako dowódcy jest użycie wszystkich sił militarnych do odparcia ataków i awans na stopień Marszałka.

Unfold
Keywords: discussion strategies the strategy strategical definition what strategy
share by
Piekło II Wojny:Czas Ognia APK information

Package Name

air.com.sincetimes.redwar.pl

Version Code

1000003

Permissions

View Details

Details

Version

1.0.3

Requirements

Android 2.3+

Author

sincetimesmobile

Updated

2016-06-23

Size

37.11MB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to Piekło II Wojny:Czas Ognia Change
Related Searches See All
APP store for all android devices See All
Piekło II Wojny:Czas Ognia

Piekło II Wojny:Czas Ognia

sincetimesmobile

Free

This app has access to :

Updates to Piekło II Wojny:Czas Ognia may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download