Home / Apps / Образование / Sınavlık - YGS LYS Download
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS
Sınavlık - YGS LYS

Description

Sınavlık – YGS LYS mobil uygulaması karşınızda! YGS LYS hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada. Saymakla bitmeyen özellikleri ve dinamizmi ile bu sene Sınavlık yanında! Hemen uygulamayı ücretsiz indir ve kullanmaya başla.

YGS ve LYS Konuları
YGS ve LYS konuları bölümünde sınavda çıkacak tüm konuları görebilir, bitirdiğin konuları işaretleyebilirsin. Durumum butonuna tıklayarak konuları bitirme yüzdeni takip etmeyi unutma. İlerlemeni izle!

Sınav Takvimi
Hazırlandığın sınav ne zaman yapılacak, sınava kaç gün kaldı öğren.

Kronometre
Sade ve kullanışlı kronometremizi kullanarak ders çalışma süreni kaydet. Günlük, haftalık ve aylık çalışma süreni kolayca takip et.

Sıralama
Rekabete hazır mısın? Bugünün en fazla süre ders çalışanları sıralama sayfamızda. Kronometre ile kaydettiğiniz çalışma sürelerinize göre bir sıralama hazırladık. Bugünün en çok çalışanı neden sen olmayasın…

Özel İçerikler*
Senin için özenle tasarladığımız özel içeriklere mutlaka bakmalısın. Plan kağıtları, not kağıtları, posterler vb. gibi size yardımcı olacak, motivasyonunuza motivasyon katacak belgeler hazırladık. Bu belgeleri PDF olarak indir, bir yazıcıdan çıktısını al ve kullanmaya başla.

Konu Anlatımları
YGS&LYS derslerine ait konu anlatımlarını burada bulabilirsin. Çalışmaya aralıksız devam etmek istiyorsan Sınavlık ile konu anlatımları cebinde.

Haftalık Plan
Bu hafta neler yapacağını planla. Gün gün yapacağın her şeyi buraya kaydedebilirsin. Çalışma, sınav, ödev, aktivite, not, ne istersen…

Puan Hesaplama
YGS&LYS denemelerinizin sonuçlarını son verilere dayanarak hazırladığımız puan hesaplama aracımız ile hesaplayabilirsin. Daha sonrasında sonucunu kaydetmeyi unutma.

Sınavlarım
Puan hesaplamada yaptığın hesaplamayı kaydetmeyi unutma demiştik. Sınavlarım bölümünde kaydettiğiniz sınavların sonucuna istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Blog
Seni Sınavlık yazarları tarafından hazırlanmış blog yazılarını okumaya davet ediyoruz. Yazılarımızla sizlere motivasyon ve bilgi kaynağı olmaya hazırız. Sınava hazırlık senende yazılarımızla yanında olacağız.

Videolar
Editörlerimiz tarafından seçilen, izlediğinizde size bir şeyler katacağına inandığımız videoları size sunuyoruz. Yakın bir zamanda da kendi kanalımız ve kendi videolarımız ile karşınızda olacağız.

Haberler
Güncel eğitim haberlerini kaçırmayın. ÖSYM ve MEB’den gelecek her bilgi sizin için önemli. Haberler bölümünde güncel haberleri okuyabilirsin.

Beğendiniz mi?
Ufak bir ricamız var. Google Play’den uygulamamızı puanlayın.

Sosyal Medya
İnstagram: @sinavlik
Facebook: @sinavlik
Twitter: @sinavlikcom

İletişim
merhaba@sinavlik.com

Unfold
Keywords: education degree education department of education global education
share by
Sınavlık - YGS LYS APK information

Package Name

com.sinavlik.sinavlikandroid

Version Code

6

Permissions

View Details

Details

Version

1.1

Requirements

Android 2.3+

Author

Sınavlık

Updated

2017-09-03

Size

6.50MB

Reviews  
mobo-image
LV1
SY-D69238
16/03/2015
Thank You!~ Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~ u!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~Thank You!~T
samsung,GT-S7262
Similar to Sınavlık - YGS LYS Change
APP store for all android devices See All
Sınavlık - YGS LYS

Sınavlık - YGS LYS

Sınavlık

Free

This app has access to :

Updates to Sınavlık - YGS LYS may automatically add additional capabilities within each group.
Download Mobogenie For Free Download